Събития

Новини 

23-04-2024

Заявени групи 2024




ГРУПИ
Клубове - Радомир спорт,Осогово,Самоков,,Средногорие, Софийски клуб, Братя Янсен, Добър Полет и Разлог Якоруда.
Състезанията в група ще са всички полети без обявените за Национални за зоната- Бургас,Бяла,Тулча1,Созопол 2
Участниците ще са : Радомир Спорт,Осогово,Самоков,Средногорие,Софийски клуб,Братя Янсен и Добър полет. 
Полетите на северозапад ще са със Сандански, Благоевград и Радомир. 
------------------------------------------------------------------------------------------------
Клубове - Варна, Полет Варна, Марцианопол, Шумен
По цялата клубна програма ,влючителнo и състезания за млади ще бъде в група с Варна, Полет Варна и Марцианопол
На състезание Бакъу RO - 1,2,3 и Дарабани RO - 1,2,3,4 ще бъде включен и клуб Шумен.
-------------------------------------------------------------------------
Клуб Роял Ген.Тошево и 
Клуб за Спортни Гълъби  Добрич
Ще летят в група по цялата програма.
-----------------------------------
Клубове Орфей,Кърджали полет,Стрела,Хасково,Рейсинг Първомай и Компас ще летят в група по цялата програма.
-------------------------------------
Клуб Харманли полет и клуб Черноочене, ще летят в група по цялата програма.
-------------------------------------------------------------------
Клубове Орфей,Кърджали полет,Черноочене,Стрела,Хасково,Харманли полет, Рейсинг Първомай и Компас ще правят зонални класации по цялата програма, 
без състезание Урзичени / Бърлад.
-----------------------------------
Клубове Полет 2015, Стамболийски 2019 и Тракиец 2023 ще провеждат състезания в група по цялата клубна програма
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Клубове Апачи, Зара спорт и Гълъбовъден спорт ще летят в група по цялата клубна програма,Казанлък, Криле на надеждата и Стара Загора ще летят в група по цялата клубва програма.
От състезание Базау до края Казанлък, Стара Загора, Зара спорт, Апачи, Криле на надеждата и Гълъбовъден спорт ще участват в групови класации.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Клубове Русе, Мир Разград и Рейсинг Попово ще летят в група по цялата програма.
---------------------------------------------------------------
Клуб Лом спорт и клуб Бонония ще се състезават в групова класация по програма на клуб Видин
----------------------------------------------------------------------------
Клубове Кнежа спорт, Плевен спорт и Свищов ще летят в група по цялата клубна програма.
--------------------------------------------------------------------------
Клуб Дияна полет Ямбол , Бриз Несебър,и Бумеранг Бургас ,че ще летят всички полети от клубните програми и националните полети в група.
Състезания Осенец и Силистра ще се включи и клуб АВС в групата
--------------------------------------------------------------------------
Клуб Сливен и клуб Надежда спорт, ще летят в група по цялата клубна програма
--------------------------------------------------------------------------
Маратони 2024 "Клуб за спортни гълъби" - гр. Добрич ще лети в група с клуб Шумен и клуб Роял
--------------------------------------------------------------------------
08-06-2024  |  Маратон Медика/Полша
04-06-2024  |  Маратон зона запад
04-06-2024  |  Маратон зона североизток
16-05-2024  |  Заявени национални състезания 2024
23-04-2024  |  Групови състезания
24-03-2024  |  Промяна в критериите за категория млади гълъби
22-03-2024  |  Контрол на състезания
15-03-2024  |  Национални състезания
25-02-2024  |  Гласуване за промяна в регламента
20-02-2024  |  Зона Южна България събрание
09-01-2024  |  Български олимпийски национален отбор
29-12-2023  |  Членство 2024
11-12-2023  |  Национален отбор на БАГСГ в кат. FCI - WBP - 2023
07-11-2023  |  Проект - програма Маратон 2024
06-11-2023  |  Получени снимки за националния календар 2024
31-10-2023  |  Събрание Маратон - зона Североизток
30-10-2023  |  Членски внос 2024
15-10-2023  |  Национално награждаване 2023
12-10-2023  |  Календар - 2024
04-09-2023  |  Национално награждаване 2023 год.

Намерени гълъби

Добави
Дата Пръстен
 03-06-2024 BG-10360-23 Още

  Valentin Tulbita

  Tulbita.valentin@gmail.com

  Телефон: 0040755882903
 
 03-06-2024 BG-71097-23 Още

  Valentin Tulbita

  Tulbita.valentin@gmail.com

  Телефон: 0040755882903
 
 28-05-2024 BG-60458-23 Още

  Петър Тотев

  peter.totev@gmail.com

  Телефон: 0040755882903
 
 26-05-2024 bg-50755-23 Още

  martin james densham

  jd.md@hotmail.co.uk

  Телефон: 0893722435
 
 22-05-2024 BG-21476-23 Още

  SEYFETIN EMRULOV

  APAZ_KJ@ABV.BG

  Телефон: 0889554708
 
 19-05-2024 ..-3716-23 Още

  BOGDAN

  bogdanzorila1@gmail.com

  Телефон: ±40747230678
 
 19-05-2024 BG-3716-23 Още

  Bogdan

  bogdanzorila1@gmail.com

  Телефон: ±40747230678
 
 18-05-2024 BG-11052-23 Още

  Емил

  lemo@gbg.bg

  Телефон: 0883344614
 
 14-05-2024 BG-2921-23 Още

  Андрей

  andrey.andreev138@gmail.com

  Телефон: 0885337874
 
 14-05-2024 BG-1087-23 Още

  Zoran Mićić

  micic.za@gmail.com

  Телефон: 062566688
 
 14-05-2024 BG-11087-23 Още

  Zoran Mićić

  micic.za@gmail.com

  Телефон: 062566688
 
 07-05-2024 BG-10998-22 Още

  Мартин Пенев

  martopenev@abv.bg

  Телефон: 0898788032
 
 07-05-2024 bg-22247-23 Още

  martin james densham

  jd.md@hotmail.co.uk

  Телефон: 0893722435
 
 06-05-2024 BG-15221-23 Още

  Емил

  lemo@gbg.bg

  Телефон: 0883344614
 
 03-05-2024 BG-16100-22 Още

  Мартин Пенев

  martopenev@abv.bg

  Телефон: 0883344614
 
 03-05-2024 BG-16100-22 Още

  Мартин Пенев

  martopenev@abv.bg

  Телефон: 0883344614
 
 02-05-2024 BG-6219-23 Още

  Емил

  lemo@gbg.bg

  Телефон: 0883344614
 
 30-04-2024 BG-35565-20 Още

  Krasimir

  krasimir.dimitrov92@abv.bg

  Телефон: 0898500199
 
 30-04-2024 bg-35565-22 Още

  Krasimir

  krasimir.dimitrov92@abv.bg

  Телефон: 0898500199
 
 28-04-2024 BG-30532-23 Още

  Галин Желязков

  galin.cska@abv.bg

  Телефон: 0883304078
 
  1 2 3 от 37  Следваща Последна  
   © 2011 www.brpa.eu контакти