Събития

Новини 

23-04-2024

Заявени групи 2024




ГРУПИ
Клубове - Радомир спорт,Осогово,Самоков,,Средногорие, Софийски клуб, Братя Янсен, Добър Полет и Разлог Якоруда.
Състезанията в група ще са всички полети без обявените за Национални за зоната- Бургас,Бяла,Тулча1,Созопол 2
Участниците ще са : Радомир Спорт,Осогово,Самоков,Средногорие,Софийски клуб,Братя Янсен и Добър полет. 
Полетите на северозапад ще са със Сандански, Благоевград и Радомир. 
------------------------------------------------------------------------------------------------
Клубове - Варна, Полет Варна, Марцианопол, Шумен
По цялата клубна програма ,влючителнo и състезания за млади ще бъде в група с Варна, Полет Варна и Марцианопол
На състезание Бакъу RO - 1,2,3 и Дарабани RO - 1,2,3,4 ще бъде включен и клуб Шумен.
-------------------------------------------------------------------------
Клуб Роял Ген.Тошево и 
Клуб за Спортни Гълъби  Добрич
Ще летят в група по цялата програма.
-----------------------------------
Клубове Орфей,Кърджали полет,Стрела,Хасково,Рейсинг Първомай и Компас ще летят в група по цялата програма.
-------------------------------------
Клуб Харманли полет и клуб Черноочене, ще летят в група по цялата програма.
-------------------------------------------------------------------
Клубове Орфей,Кърджали полет,Черноочене,Стрела,Хасково,Харманли полет, Рейсинг Първомай и Компас ще правят зонални класации по цялата програма, 
без състезание Урзичени / Бърлад.
-----------------------------------
Клубове Полет 2015, Стамболийски 2019 и Тракиец 2023 ще провеждат състезания в група по цялата клубна програма
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Клубове Апачи, Зара спорт и Гълъбовъден спорт ще летят в група по цялата клубна програма,Казанлък, Криле на надеждата и Стара Загора ще летят в група по цялата клубва програма.
От състезание Базау до края Казанлък, Стара Загора, Зара спорт, Апачи, Криле на надеждата и Гълъбовъден спорт ще участват в групови класации.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Клубове Русе, Мир Разград и Рейсинг Попово ще летят в група по цялата програма.
---------------------------------------------------------------
Клуб Лом спорт и клуб Бонония ще се състезават в групова класация по програма на клуб Видин
----------------------------------------------------------------------------
Клубове Кнежа спорт, Плевен спорт и Свищов ще летят в група по цялата клубна програма.
--------------------------------------------------------------------------
Клуб Дияна полет Ямбол , Бриз Несебър,и Бумеранг Бургас ,че ще летят всички полети от клубните програми и националните полети в група.
Състезания Осенец и Силистра ще се включи и клуб АВС в групата
--------------------------------------------------------------------------
Клуб Сливен и клуб Надежда спорт, ще летят в група по цялата клубна програма
--------------------------------------------------------------------------
Маратони 2024 "Клуб за спортни гълъби" - гр. Добрич ще лети в група с клуб Шумен и клуб Роял
--------------------------------------------------------------------------
11-12-2023  |  Национален отбор на БАГСГ в кат. FCI - WBP - 2023
07-11-2023  |  Проект - програма Маратон 2024
06-11-2023  |  Получени снимки за националния календар 2024
31-10-2023  |  Събрание Маратон - зона Североизток
30-10-2023  |  Членски внос 2024
15-10-2023  |  Национално награждаване 2023
12-10-2023  |  Календар - 2024
04-09-2023  |  Национално награждаване 2023 год.
27-08-2023  |  Констатирано нарушение
26-08-2023  |  Приключване на състезателен сезон 2023
13-08-2023  |  БЯЛИСТОК 2 - ПОЛША - ИНФОРМАЦИЯ
09-08-2023  |  Маратон Бялисток 2 - Полша
30-07-2023  |  Национално състезание Дарабани 2 - Зона юг- център
30-07-2023  |  Активиране Бялисток 2
25-07-2023  |  Интернационален маратон Берлин
25-07-2023  |  Заявени пръстени за 2024 год.
22-07-2023  |  БЕЛСК ПОДЛЯСКИ - 15.07.23г. - ИНФОРМАЦИЯ
20-07-2023  |  БЯЛИСТОК - ПОЛША - ИНФОРМАЦИЯ
14-07-2023  |  Национално състезание Дарабани 1 - Зона юг- център
12-07-2023  |  Маратон Белск Подляски - Зона юг

Намерени гълъби

Добави
Дата Пръстен
 11-07-2024 BG-5111-24 Още

  Krasimir Terziev

  Terzobg@mail.bg

  Телефон: 0877 989998
 
 10-07-2024 B G-19301-23 Още

  Йордан Велков

  snejana.velkova@abv.bg

  Телефон: 0897302104
 
 05-07-2024 RO-19460-24 Още

  Красимир Которов

  kpk_1963@abv.bg

  Телефон: 0895526246
 
 30-06-2024 BG-20869-23 Още

  Svetoslav Slavkov

  s.r.slavkov@gmail.com

  Телефон: 0877444771
 
 26-06-2024 359-18233-13 Още

  Nadia

  angelova.nadya@abv.bg

  Телефон: 0877444771
 
 26-06-2024 BG-18233-13 Още

  Nadia

  angelova.nadya@abv.bg

  Телефон: 0877444771
 
 25-06-2024 BG-73005-22 Още

  Антоанета Сулова

  Emalet@abv.bg

  Телефон: 0892473399
 
 22-06-2024 BG-30263-23 Още

   Николова

  tihomira_obelska@abv.bg

  Телефон: 0896821474
 
 15-06-2024 BG -59080-24 Още

  Марин

  m_d_naaidenov@abv.bg

  Телефон: 0889296664
 
 15-06-2024 BG-2022-13 Още

  Йорданка

  jodankastoeva74@gmail.com

  Телефон: 0888672387
 
 03-06-2024 BG-10360-23 Още

  Valentin Tulbita

  Tulbita.valentin@gmail.com

  Телефон: 0040755882903
 
 03-06-2024 BG-71097-23 Още

  Valentin Tulbita

  Tulbita.valentin@gmail.com

  Телефон: 0040755882903
 
 28-05-2024 BG-60458-23 Още

  Петър Тотев

  peter.totev@gmail.com

  Телефон: 0040755882903
 
 26-05-2024 bg-50755-23 Още

  martin james densham

  jd.md@hotmail.co.uk

  Телефон: 0893722435
 
 22-05-2024 BG-21476-23 Още

  SEYFETIN EMRULOV

  APAZ_KJ@ABV.BG

  Телефон: 0889554708
 
 19-05-2024 ..-3716-23 Още

  BOGDAN

  bogdanzorila1@gmail.com

  Телефон: ±40747230678
 
 19-05-2024 BG-3716-23 Още

  Bogdan

  bogdanzorila1@gmail.com

  Телефон: ±40747230678
 
 18-05-2024 BG-11052-23 Още

  Емил

  lemo@gbg.bg

  Телефон: 0883344614
 
 14-05-2024 BG-2921-23 Още

  Андрей

  andrey.andreev138@gmail.com

  Телефон: 0885337874
 
 14-05-2024 BG-1087-23 Още

  Zoran Mićić

  micic.za@gmail.com

  Телефон: 062566688
 
  1 2 3 от 38  Следваща Последна  
   © 2011 www.brpa.eu контакти